Archiwum Projekty - Revenge Studios

Plan Połączenia Spółki

Zapoznaj się z Planem Połączenia Spółki

więcej

Alice – House of Pain

Gracz wciela się w Alicję - uciekinierkę z ośrodka badawczego Pulchritude, który kontroluje całe miasto. W wyniku licznych eksperymentów bohaterka straciła dostęp do swoich emocji. Teraz wyrusza na poszukiwania wspomnień, które przypomną jej jak "czuć".

więcej

Ally and Dark Fatum

(spin-off gier Alice House of Pain oraz Fox and the Fallen City)

Historia Ally i jej psa, która w mrocznej krainie pełnej zła duchów i pułapek poszukuje swojego brata. Ally mówi w złości swojemu bratu, że nie chce go już więcej widzieć. Chłopiec bierze to sobie do serca i ucieka do tajemniczego lasu.

więcej

Fox and the Fallen City

Gra przygodowa w klimacie thrillera psychologicznego. Gracz prowadzi agencję detektywistyczną wcielając się w postać lisa-Eldritcha. Detektyw zagłębia się w serię przestępstw, których motywem przewodnim jest dziesięć grzechów. Musi rozwiązać serię zagadek żeby dotrzeć do źródła problemu.

więcej

C44

To gra pełna przygód, opowiadająca historię szpiega, który prowadzi akcję dywersyjne na tyłach wroga, organizuje zasadzki, wykrada tajne dokumenty i przygotowuje powstanie przeciwko okupantowi. Gra pokazuje brutalność, okrucieństwa wobec ludności cywilnej.

więcej

Project X

Project X to gra o naukowej ciekawości, intrydze, tajnych społecznościach, okultyzmie, a także odkrywaniu ludzkiej natury w tragicznych sytuacjach. Gracz będzie prowadzony przez fotorealistyczne środowiska starego wiktoriańskiego pałacu zamienionego w ratusz, kanalizację miejską, szpital i tajne laboratorium. Zakończy się to brawurową ucieczką z eksplozją w tle.

więcej

Celebrity life

Celebrity Life daje ci szansę poprowadzić życie osoby, którą prawdopodobnie zawsze chciałeś być. Spełnij swoje marzenia i spróbuj zostać gwiazdą znaną na całym świecie. Zarabiaj pieniądze i przepalaj je kupując luksusowe rzeczy. Dbaj o swych fanów i walcz z rywalami. Wespnij się na sam szczyt sławy.

więcej